Apie mus

Farmakologinis budrumas

Farmakologinis budrumas ir kokybės užtikrinimas

Alpen Pharma prioritetas yra rūpinimasis pacientų sveikata. Todėl informacijos apie įmonės vaistų kokybę, saugumą ir veiksmingumą rinkimas yra svarbi mūsų darbo dalis. Siekdama šio tikslo, Alpen Pharma Lietuvoje sukūrė ir sėkmingai valdo kokybės užtikrinimo ir farmakologinio budrumo sistemas.

Esant poreikiui kiek įmamona efektyviau dirbti su jūsų prašymais, įskaitant mūsų darbuotojų galimybę bendrauti su jumis, pateikti atsiliepimus ir imtis skubių priemonių dėl produkto, prašome pateikti būtiniausią kontaktinę informaciją: vardą ir ryšio kanalą (telefono numerį, el. pašto adresą).

 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visi asmens duomenys yra laikomi konfidencialia informacija ir gali būti atskleidžiami tik pagal galiojančius nacionalinius įstatymus.

 

Jei norite pranešti apie nepageidaujamų reakcijų atsiradimą ir (arba) veiksmingumo trūkumą vartojant bendrovės Alpen Pharma AG vaistus, prašome pateikti būtiną informaciją telefonu ir (arba) atsiųsti atitinkamą pranešimą žemiau esančiu el. pašto adresu:

 

pv@sveikuva.com

 

Jei turite informacijos apie produktų kokybę arba turite nusiskundimų dėl įmonės preparatų, apie tai galite pranešti, siųsdami pranešimą el. pašto adresais

 

quality.lithuania@alpenpharma.com