Partnerystė

Esame atviri partnerystei

Esame atviri partnerystei

Alpen Pharma yra tarptautinė įmonė, turinti savo atstovybes visame pasaulyje. Dėl savo lanksčios struktūros mes visada esame atviri partneriams. Tai sukuria sąlygas ilgalaikiam ir vaisingam bendradarbiavimui. Individualus požiūris į bendradarbiavimą leidžia mums užmegzti abipusiai naudingus santykius su kiekvienu iš partnerių.

 

in_uk_1.jpg

 

Mūsų strateginis prioritetas

Žinome, kad dauguma gerų idėjų gali kilti iš išorinės aplinkos, todėl bendradarbiavimas su kitomis įmonėmis, organizacijomis ir tyrimų centrais yra pagrindinė mūsų verslo strategijos dalis. Partnerystė ir novatoriškų metodų kūrimas yra mūsų strateginis prioritetas.

 

in_uk_2.jpg

 

Abipusės partnerystės pranašumai

 

Partnerystė su Alpen Pharma leidžia jums įgyti patirties:

• Pasauliniame bendradarbiavime
• Naujų rinkų ir verslo krypčių atradime ir plėtojime;
• Moksliniuose ir klinikiniuose tyrimuose;
• Naujoviškuose sprendimuose.

Dirbdami su mumis galite pasinaudoti mūsų regioninių komandų ekspertų pagalba. Mūsų darbuotojų dėka jūsų produktus galėsime pristatyti naujose augančiose rinkose visame pasaulyje. Mes teikiame platų paslaugų spektrą, palaikome jūsų idėjas ir vystome produktus visais verslo etapais.

 

in_uk_3.jpg

 

Mūsų tikslas

 

Mus domina galimos bendradarbiavimo galimybės įvairiose farmacijos ir parafarmacijos srityse. Mūsų tikslas yra pasinaudoti vieni kitų galimybėmis, kompetencijomis ir ištekliais, kad kartu galėtume geriau patenkinti paciento poreikius.

Sužinokite daugiau apie mūsų verslo plėtros galimybes.