Apie mus

Misija ir vertybės

Kompanija Alpen Pharma yra stabili, socialiai atsakinga ir etinė įmonė, teikianti visuomenei novatoriškus ligų gydymo ir prevencijos būdus. Mūsų kompanija siekia išlaikyti ir išsaugoti sveikatą, grožį, o taip pat pagerinti milijonų mūsų planetos žmonių gyvenimo kokybę.

 

 

Alpen Pharma daug dėmesio skiria bendradarbiavimui su sveikatos priežiūros įstaigomis, sveikatos priežiūros specialistais, vaistininkais bei vartotojais; aktyviai remia mokslines praktines konferencijas ir seminarus, kurie skatina dalintis patirtimi bei gydytojų žinių gilinimui skirtas mokymo programas.

 

Alpen Pharma remia ir įgyvendina daugelį medicininių ir socialinių programų, skirtų žmonių sveikatai palaikyti bei gerinti. Pvz., „Sveika vaikystė reiškia sveiką tautą“, „ Gyvenimas be randų “, „Aš ypatingas“, ir kt.

„Sveikatos vardan!“ – kilni Alpen Pharma misija, apibrėžianti visą jos veiklą.

Mūsų vertybės

Kiekvieno, farmacijos srityje dirbančio žmogaus prioritetas yra pacientas. Todėl mūsų profesionalumas, atsakomybė už vaistų veiksmingumą ir saugumą padeda kiekvienam teikti aukštos kokybės narkotikų paslaugas, padaryti žmones sveikesnius ir geresnius.

 

 

Todėl mūsų profesionalumas, atsakomybė už vaistų veiksmingumą bei saugumą padeda teikti kokybiškas farmacines paslaugas visiems ir kiekvienam, daro žmones sveikesnius, o pasaulį geresniu.

 

Mes stengiamės patenkinti kiekvieno „Alpen Pharma“ kliento: paciento, gydytojo, vaistininko lūkesčius ir poreikius, nes jie yra pagrindinė mūsų atsakomybė.

 

Tiekdami vaistus, kurių veiksmingumą ir saugumą įrodė daugelio metų sėkminga milijonų pacientų vartojimo patirtis dešimtyse pasaulio šalių, mes apibrėžiame savo pagrindinę vertybę – atsakomybę visuomenei.